Pieteiktās komandas FIS Latvijas čempionāts 3.posma stafetēm / Entered teams for FIS Latvian Championship 3. stage relay

V

Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1
0 Gints Lūsis 1984
0 Kārlis Vanags 1984
Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2
0 Jānis Šņoriņš 1995
0 Juris Damškalns 1983
Madonas BJSS
0 Ronalds Krams 1993
0 Valdis Bodnieks 1983
CPSS
0 Dzintars Daļeckis 1998
0 Alvis Šķēps 1998

S

CPSS
0 Krista Razgale 1998
0 Ilona Upena 1999
Madonas Bjss
0 Paula Bergfelde 1998
0 Kitija Auziņa 1996
Madonas BJSS
0 Kitija Auziņa 1996
0 Paula Bergfelde 1998

V20

Madonas BJSS
0 Ilvars Bisenieks 2000
0 Raimo Vīgants 1999
CPSS
0 Kārlis Liepiņš 1999
0 Reinis Matīss Upens 2000
CPSS-2
0 Elgars Mārtinsons 2001
0 Renārs Pundurs 2001

V18

Madonas BJSS
Uvis Akmentiņš 2002
Ritvars Raize 2004
Niks Saulītis 2001
Siguldas Sporta skola
Rūdolfs Sirmais 2002
Oskars Veits 2002
Jēkabs Vītols 2001
CPSS
Artis Zvaigznītis 2001
Artūrs Tinuss 2002
Arvis Arvīds Jekimovs 2002
Talsu novada sporta skola
Renārs Birkentāls 2001
Ulvis Krišmanis 2003
Artūrs Zaļupe 2002
SS"Arkādija"
Roberts Martins Klauģis 2003
Bruno Strupulis 2002
Aleksandrs Artūrs Ļūļe 2002

S18

CPSS
Kristiāna Riekstiņa 2002
Alīna Šmite 2002
Marta Klēra Priede 2002
CPSS-2
Ieva Vaļska 2003
Kitija Rozenova 2003
Evelīna Rama 2001

V16

Madonas BJSS
Silvestrs Švauksts 2004
Gustavs Sināts 2004
Lauris Kaparkalejs 2003
Siguldas Sporta skola
Linards Anspoks 2004
Rainers Paeglis 2003
Sandijs Suhānovs 2003
CPSS
Verners Stūrītis 2004
Patriks Mārtiņš Monahans 2004
Vaino Markuss Kārkliņš 2003
Talsu novada sporta skola
Kriesters Kalašņikovs 2004
Erasts Bobrovs 2004
Roberts Brencis 2004
SS"Arkādija"
Edgars Streipa 2003
Gustavs Lukstiņš 2003
Bruno Krampe 2003

S16

SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS
Jolanta Pence 2004
Ramona Rudzīte 2005
Kristīne Pence 2003
Krāslavas Sporta skola
Jana Volka 2004
Adriāna Šuminska 2005
Līga Volka 2004
Madonas BJSS
Linda Kaparkalēja 2006
Katrīna Bērziņa 2004
Līva Šahno 2003
CPSS
Matilde Sproģe 2003
Elizabete Slotiņa 2005
Signe Miķelsone 2003
SS"Arkādija"
Heidija Brauna 2005
Anna Katrīna Dreika 2003
Samanta Krampe 2003

V14

SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS
Jānis Kubuliņš 2005
Niks Berģis 2005
Artūrs Filips Igaviņš 2006
Madonas BJSS
Bruno Lielbārdis 2006
Daniels Lielbardis 2006
Bruno Bīrītis 2005
CPSS
Rūdis Rūdolfs Bišers 2005
Ričards Lošins 2005
Emīls Zaķis 2005
SS"Arkādija"
Jēkabs Skolnieks 2006
Pēteris Lukstiņš 2006
Tomass Randa 2005
Talsu novada sporta skola
Valters Bresme 2006
Rinalds Alksnis 2005
Olivers Bresme 2006
Talsu novada sporta skola 1
Aleksis Samcēvičs 2005
Kristians Kārlsbergs 2005
Adrians Māris Šņoriņš 2006
CPSS-2
Emīls Paulovs 2005
Emīls Freivalds 2006
Jānis Graudiņš 2005

S14

Siguldas Sporta Skola
Patrīcija Buša 2006
Kate Novicāne 2007
Emīlija Grīnberga 2006
Gulbenes BJSS
Evelīna Lazdiņa 2006
Līva Salmiņa 2006
Arta Jankava 2006
SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS
Elizabete Galvane 2005
Gerda Berkolde 2006
Monta Zauriņa 2005
CPSS
Marta Upmale 2005
Estere Volfa 2005
Elza Bleidele 2005
SS"Arkādija"
Viktorija Kurciša 2006
Adriana Osmane 2005
Marta Bukša 2005

V12

Siguldas Sporta Skola
Dāvis Kalniņš 2007
Kristaps Paio 2007
Bruno Bilans 2007
SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS
Jēkabs Kubuliņš 2009
Martins Kristers Celms 2007
Adrians Stepe 2007
CPSS
Treviss Zazītis 2008
Henriks Šķēle 2008
Rūdolfs Raudziņš 2008
SS"Arkādija" -1
Miks Meijers 2007
Patriks Garisons 2009
Emīls Krampe 2007
SS"Arkādija" -2
Kristians Osmanis 2008
Artūrs Kalniņš 2007
Oskars Mežaraups 2007
Talsu novada sporta skola
Rainers Krišmanis 2007
Rihards -Ričijs Lozbers Janukovičs 2009
Ernests Solovjovs 2007
Madonas Bjss
Ginters Bērziņš 2009
Kaspars Krūmiņš 2007
Ernests Plotka 2007
CPSS-2
Patriks Pužulis 2008
Emīls Zauriņš 2007
Rinalds Rams 2007

S12

Krāslavas Sporta skola
Evija Radivinska 2007
Martīne Djatkoviča 2008
Valērija Burceva 2008
CPSS
Amēlija Zaķe 2008
Karlīna Keita Šmite 2008
Stella Bleidele 2007
SS"Arkādija"
Anna Gaile 2009
Amanda Reilija Zariņa 2007
Elizabete Gaile 2008
Madonas BJSS
Undīne Lūse 2008
Kerija Krēmere 2009
Helēna Roštoka 2008
MADONAS BJSS 2
Dārta Šķēle 2009
Alise Plāte 2009
Lāsma Marta Beķere 2009
CPSS-2
Adrija Lāce 2008
Estere Sukure 2008
Izabella Ābola 2008