Pieteiktie dalībnieki Madonas BJSS sacensībām vasaras biatlonā


Vārds Uzvārds Organizācija Dzimšanas gads Grupa
0
Sandra Buliņa Aluksnes BJSS 2001 A gr. jaunietes, juniores
Sanita Buliņa Aluksnes BJSS 2001 A gr. jaunietes, juniores
Jūlija Matvijenko Daugavpils BJSS 1997 A gr. jaunietes, juniores
Dana Nagle Madonas BJSS 2000 A gr. jaunietes, juniores
Agnija Nagle Madonas BJSS 2001 A gr. jaunietes, juniores
Elizabete Paura Madonas BJSS 2001 A gr. jaunietes, juniores
Krista Razgale CPSS 1998 A gr. jaunietes, juniores
Ilona Upena CPSS 1999 A gr. jaunietes, juniores
Rūdis Balodis CPSS 1999 A gr. jaunieši, juniori
Ilvars Bisenieks Madonas BJSS 2000 A gr. jaunieši, juniori
Mikus Cimdiņš CPSS 2001 A gr. jaunieši, juniori
Kristaps Deksnis Aluksnes BJSS 2000 A gr. jaunieši, juniori
Elgars Mārtinsons CPSS 2001 A gr. jaunieši, juniori
Kirils Matjuhins Daugavpils BJSS 2001 A gr. jaunieši, juniori
Andrey Nikonov Khimki RUS 2001 A gr. jaunieši, juniori
Nikita Osipovs Daugavpils BJSS 1997 A gr. jaunieši, juniori
Rolands Paļuga Aizkraukles sporta skola 2001 A gr. jaunieši, juniori
Kristiāns Patrijuks Aizkraukles sporta skola 2000 A gr. jaunieši, juniori
Jānis Rams CPSS 2001 A gr. jaunieši, juniori
Artis Zvaigznītis CPSS 2001 A gr. jaunieši, juniori
Sonora Balode Aizkraukles sporta skola 2002 B gr. jaunietes
Maria Kopylova Khimki RUS 2003 B gr. jaunietes
Kima Krūmiņa Madonas BJSS 2002 B gr. jaunietes
Signe Miķelsone CPSS 2003 B gr. jaunietes
Viviāna Nikaļuka Aizkraukles sporta skola 2002 B gr. jaunietes
Zlata Pancerko Daugavpils BJSS 2002 B gr. jaunietes
Elza Pūpe CPSS 2002 B gr. jaunietes
Kristiāna Riekstiņa CPSS 2002 B gr. jaunietes
Matilde Sproģe CPSS 2003 B gr. jaunietes
Ieva Vaļska CPSS 2003 B gr. jaunietes
Līva Šahno Madonas BJSS 2003 B gr. jaunietes
Egor Godarev Khimki RUS 2002 B gr. jaunieši
Arvis Arvīds Jekimovs CPSS 2002 B gr. jaunieši
Nikita Kondrašovs Daugavpils BJSS 2002 B gr. jaunieši
Aleksandrs Kuzņecovs Aluksnes BJSS 2002 B gr. jaunieši
Imants Maļina Daugavpils BJSS 2003 B gr. jaunieši
Emīls Pometuns Aluksnes BJSS 2002 B gr. jaunieši
Roberts Rutkovskis CPSS 2002 B gr. jaunieši
Artūrs Tinuss CPSS 2002 B gr. jaunieši
Reinis Volbergs Aluksnes BJSS 2003 B gr. jaunieši
Raivis Vosels Madonas BJSS 2003 B gr. jaunieši
Katrīna Bērziņa Madonas BJSS 2004 C gr. jaunietes
Mišele Lava Daugavpils BJSS 2004 C gr. jaunietes
Solvita Maļina Daugavpils BJSS 2004 C gr. jaunietes
Arta Pušņakova Madonas BJSS 2005 C gr. jaunietes
Elizabete Slotiņa CPSS 2005 C gr. jaunietes
Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 C gr. jaunietes
Estere Volfa CPSS 2005 C gr. jaunietes
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši
Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 C gr. jaunieši
Artjoms Ļeonidovs Daugavpils BJSS 2005 C gr. jaunieši
Emīls Koļsesnikov Daugavpils BJSS 2005 C gr. jaunieši
Ričards Lošins CPSS 2005 C gr. jaunieši
Matīss Meirāns Aluksnes BJSS 2005 C gr. jaunieši
Patriks Mārtiņš Monohans CPSS 2004 C gr. jaunieši
Verners Stūrītis CPSS 2004 C gr. jaunieši
Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši
Artūrs Žmurovs Aizkraukles sporta skola 2004 C gr. jaunieši
Aļbina Gornovska Daugavpils BJSS 2006 D gr. meitenes
Jekaterina Sčoloka Daugavpils BJSS 2006 D gr. meitenes
Emīls Freivalds CPSS 2006 D gr. zēni
Francis Gurtiņš Madonas BJSS 2005 D gr. zēni
Mārtiņš Janovskis Madonas BJSS 2007 D gr. zēni
Ilja Kondrašovs Daugavpils BJSS 2006 D gr. zēni
Kaspars Krūmiņš Madonas BJSS 2007 D gr. zēni
Žans Mačionis Daugavpils BJSS 2007 D gr. zēni
Edvards Marts Markitāns CPSS 2006 D gr. zēni
Raivo Mārtinsons CPSS 2007 D gr. zēni
Dāvis Mežals CPSS 2007 D gr. zēni
Filips Mikulovs Daugavpils BJSS 2006 D gr. zēni
Ernests Plotka Madonas BJSS 2007 D gr. zēni
Aleksis Plotka Madonas BJSS 2007 D gr. zēni
Aleksandrs Pometuns Aluksnes BJSS 2006 D gr. zēni
Rinalds Rams CPSS 2007 D gr. zēni
Maxim Vasilyev Khimki RUS 2006 D gr. zēni
Aleksandrs Vosels Madonas BJSS 2006 D gr. zēni
Emīls Zauriņš CPSS 2007 D gr. zēni
Kristaps Širaks Aluksnes BJSS 2006 D gr. zēni
Pēteris Šmits CPSS 2007 D gr. zēni
Linda Elizabete Brilte Aluksnes BJSS 2008 E gr. meitenes
Undīne Lūse Madonas BJSS 2008 E gr. meitenes
Patricija Ozoliņa CPSS 2008 E gr. meitenes
Jūlija Pavļukova Daugavpils BJSS 2008 E gr. meitenes
Helēna Platkāja CPSS 2008 E gr. meitenes
Arina Sankova Khimki RUS 2008 E gr. meitenes
Ance Upeniece Madonas BJSS 2008 E gr. meitenes
Ekaterina Vasilyeva Khimki RUS 2008 E gr. meitenes
Hugo Beķeris CPSS 2009 E gr. zēni
Renārs Capars CPSS 2008 E gr. zēni
Edvīns Ļitvins Madonas BJSS 2008 E gr. zēni
Emīls Krieviņš CPSS 2008 E gr. zēni
Kirils Pavļukovs Daugavpils BJSS 2008 E gr. zēni
Toms Pavlovs Madonas BJSS 2008 E gr. zēni
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 E gr. zēni
Dāvids Jānis Uberts Madoans BJSS 2008 E gr. zēni
Armands Zālītis Madoans BJSS 2008 E gr. zēni
Glebs Zilis Daugavpils BJSS 2008 E gr. zēni
Henriks Šķēle CPSS 2008 E gr. zēni
Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 E gr. zēni