Pieteiktie dalībnieki Latvijas / Lietuvas čempionāts vasaras biatlonā 2019 2. kārta. Entered compatitors for Latvian / Lithuania summer biathlon championship


Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group Entry
0 28.09 29.09
Rauls Ikners CPSS 2008 28.09 29.09
Zlata Pancerko DISVS 2002 28.09 29.09
Annija Keita Sabule CPSS 1997 28.09 29.09
Ieva Vaļska CPSS 2003 28.09 29.09
Sonora Balode ANSS 2002 A gr. jaunietes 28.09
Sandra Buliņa Aluksnes BJSS 2001 A gr. jaunietes 28.09 29.09
Sanita Buliņa Aluksnes BJSS 2001 A gr. jaunietes 28.09 29.09
Ņikita Kondrašovs DISVS 2002 A gr. jaunietes 28.09 29.09
Kima Krūmiņa Madonas BJSS 2002 A gr. jaunietes 28.09 29.09
Anastasija Ņedaivodina Aluksnes BJSS 2002 A gr. jaunietes 28.09 29.09
Zlata Pancerko DISVS 2002 A gr. jaunietes 28.09 29.09
Marta Klēra Priede CPSS 2002 A gr. jaunietes 29.09
Pauline Puusaar Kagu Biathlon 2002 A gr. jaunietes 28.09
Kristiāna Riekstiņa CPSS 2002 A gr. jaunietes 28.09
Renārs Birkentāls Talsu novada sporta skola 2001 A gr. jaunieši 28.09 29.09
Mikus Cimdiņš CPSS 2001 A gr. jaunieši 28.09
Aleksandrs Kuzņecovs Aluksnes BJSS 2002 A gr. jaunieši 28.09 29.09
Kirils Matjuhins DISVS 2001 A gr. jaunieši 28.09 29.09
Emīls Pometuns Aluksnes BJSS 2002 A gr. jaunieši 28.09 29.09
Renārs Pundurs CPSS 2001 A gr. jaunieši 28.09
Roberts Rutkovskis CPSS 2002 A gr. jaunieši 29.09
Artūrs Tinuss CPSS 2002 A gr. jaunieši 29.09
Artūrs Zaļupe Talsu novada sporta skola 2002 A gr. jaunieši 28.09 29.09
Artis Zvaigznītis CPSS 2001 A gr. jaunieši 28.09 29.09
Solvita Maļina DISVS 2004 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Signe Miķelsone CPSS 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Aleksandra Romanovska DISVS 2004 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Kitija Rozenova CPSS 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Matilde Sproģe CPSS 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Viktorija Spruģevica Talsu novada sporta skola 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Ieva Vaļska CPSS 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Līva Šahno m 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Līva Šahno Madonas BJSS 2003 B gr. jaunietes 28.09 29.09
Erasts Bobrovs Talsu novada sporta skola 2004 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Kristers Kalašņikovs Talsu novada sporta skola 2004 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Ulvis Krišmanis Talsu novada sporta skola 2003 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Imants Maļina DISVS 2003 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Andris Rāviņš ANSS 2003 B gr. jaunieši 28.09
Verners Stūrītis CPSS 2004 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Reinis Volbergs Aluksnes BJSS 2003 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Raivis Vosels Madonas BJSS 2003 B gr. jaunieši 28.09 29.09
Ivar Všivtsev Kagu Biathlon 2004 B gr. jaunieši 28.09
Artūrs Žmurovs ANSS 2004 B gr. jaunieši 28.09
Karīna Bernāne Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Elza Bleidele CPSS 2005 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Anna Lukjančika DISVS 2006 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Arta Pušņakova Madonas BJSS 2005 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Elizabete Slotiņa CPSS 2005 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Marta Upmale CPSS 2005 C gr. jaunietes 28.09
Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Estere Volfa CPSS 2005 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Jekaterina Ščoloka DISVS 2006 C gr. jaunietes 28.09 29.09
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 C gr. jaunieši 28.09
Olivers Bresme Talsu novada sporta skola 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Valters Bresme Talsu novada sporta skola 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Jānis Graudiņš CPSS 2005 C gr. jaunieši 28.09
Francis Gurtiņš Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Kaspars Irbe Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Mārtiņš Janovskis Madonas BJSS 2007 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Kristians Kārlsbergs Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Daniels Kodaļevs Aluksnes BJSS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Iļja Kondrašovs DISVS 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Kaspars Krūmiņš Madonas BJSS 2007 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Ričards Lošins CPSS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Matīss Meirāns Aluksnes BJSS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Filips Mikulovs DISVS 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Emīls Paulovs CPSS 2005 C gr. jaunieši 29.09
Aleksandrs Pometuns Aluksnes BJSS 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Aleksis Samcēvičs Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Emīls Zaķis CPSS 2005 C gr. jaunieši 28.09
Adriāns Zdanovskis Madonas BJSS 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Iļja Zilis DISVS 2005 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Adrians Māris Šņoriņš Talsu novada sporta skola 2006 C gr. jaunieši 28.09 29.09
Laura Alziņa MAZSALACAS viduskola 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Stella Bleidele CPSS 2007 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Jeļizaveta Boroņenko DISVS 2010 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Agnese Brence CPSS 2008 D gr. jaunietes 28.09
Linda Elizabete Brilte Aluksnes BJSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Anete Kazlauska CPSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Keita Patrīcija Kolna Madonas BJSS 2007 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Marija Anna Krastiņa CPSS 2009 D gr. jaunietes 28.09
Kerija Krēmere Maonas BJSS 2009 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Patrīcija Kuba Madonas BJSS 2006 D gr. jaunietes 29.09
Undīne Lūse Madonas BJSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Keitija Naprejenko CPSS 2007 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Estere Naprejenko CPSS 2009 D gr. jaunietes 28.09
Patrīcija Ozoliņa CPSS 2007 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Līva Peka Madonas BJSS 2007 D gr. jaunietes 28.09
Helēna Platkāja CPSS 2007 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Helēna Roštoka Madonas BJSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Leticija Anna Skride CPSS 2007 D gr. jaunietes 29.09
Dina Smirnova Madonas BJSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Dana Smirnova Madonas BJSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Estere Sukure CPSS 2008 D gr. jaunietes 29.09
Ance Upeniece Madonas BJSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Viktorija Vagele DISVS 2006 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Ance Volanska Talsu novada sporta skola 2007 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Amēlija Zaķe CPSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Karlīna Keita Šmite CPSS 2008 D gr. jaunietes 28.09 29.09
Madara Žuka Madonas BJSS 2007 D gr. jaunietes 28.09
Ralfs Adlers CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Edgars Anckiņš CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Ginters Bērziņš Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Kristers Beikulis CPSS 2009 D gr. jaunieši 28.09 29.09
JĀNIS DREIMANIS MAZSALACAS viduskola 2009 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Ernests Eglītis CPSS 2009 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Niklavs Forsters Aluksnes BJSS 2007 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Zigmārs Gorbāns CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Zigmārs Gorbāns CPSS 2008 D gr. jaunieši 29.09
Armands Groza CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Edvīns Ļitvins Madonas BJSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Rauls Ikners CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Emīls Krieviņš CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Mārtiņš Lancs CPSS 2007 D gr. jaunieši 28.09
Māris Lazdāns DISVS 2009 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Žanis Mačionis DISVS 2007 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Raivo Mārtinsons CPSS 2007 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Markuss Naprejenko CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Ruslans Ovčiņņikovs DISVS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Toms Pavlovs Madonas BJSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Arseny Petrovich DISVS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Rūdis Putniņš CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2005 D gr. jaunieši 28.09
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Ralfs Siliņš CPSS 2008 D gr. jaunieši 28.09
Ernests Skride CPSS 2009 D gr. jaunieši 29.09
Ernests Solovjovs Talsu novada sporta skola 2007 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Andris Jurģis Stupelis CPSS 2009 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Dāvids Uberts Madonas BJSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Gļebs Zilis DISVS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Pēteris Šmits CPSS 2007 D gr. jaunieši 28.09 29.09
Ieva Pūce Madonas BJSS 1999 Juniores 28.09 29.09
Krista Razgale CPSS 1998 Juniores 29.09
Rūdis Balodis CPSS 1999 Juniori 28.09 29.09
Ilvars Bisenieks Madonas BJSS 2000 Juniori 28.09 29.09
Aksels Bresme Talsu novada sporta skola 2000 Juniori 29.09
Edgars Mise Madonas BJSS 1998 Juniori 28.09 29.09
Reinis Matīss Upens CPSS 2000 Juniori 29.09
Mart Všivtsev Kagu Biathlon 1999 Juniori 28.09
Janno Pärt Kagu Biathlon 1973 M40 28.09 29.09
Andis Pušņakovs Active AP 1979 M40 28.09 29.09
Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs 1968 M50 28.09 29.09
Jānis Neimanis Talsu biatlona klubs 1963 M50 28.09 29.09
Romuald Noreika Nemencine LTU 1966 M50 28.09 29.09
Marijan Kacanovski Nemencine LTU VRSSM 1957 M60 28.09 29.09
Feoktists Pušņakovs Active AP - Preiļi 1952 M60 28.09 29.09
Baiba Bendika Latvian biathlon team,LOV 1991 Sievietes 28.09 29.09
Jūlija Matvijenko DISVS 1997 Sievietes 28.09 29.09
Ņikita Osipovs DISVS 1997 Vīrieši 28.09 29.09
Aleksandrs Patrijuks Pļaviņas 1993 Vīrieši 28.09 29.09
Roberts Slotiņš Mazsalaca 1991 Vīrieši 28.09 29.09