Pieteiktie dalībnieki Tautas skrējienam "Gulbenes apļi 2018"


Vārds Uzvārds Organizācija Dzimšanas gads Grupa
Janis Supe Tirza 1951
Astrida Vēja-Āboliņa Lizums 1967
Kristaps Vēja-Āboliņs Lizums 1992
Dace Birzniece Stāmeriena 1983 S
Mārīte Freimane 1980 S
Gundega Miķelsone 1997 S
Maija Smiltniece 1997 S
Daina Stonka Gulbene 1993 S
Līga Tarvāne 1997 S
Evita Taurene 1982 S
Elīna Akmentiņa Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 1988 S tautas klase
Inga Anča Gulbenes sākumskola 1975 S tautas klase
Daiga Borovikova Savējie - Madona 1981 S tautas klase
Merisa Akmentiņa Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2010 S10
Sintija Birzniece Stāmerienas pamatskola 2008 S10
Kristīne Borovikova Savējie - Madona 2008 S10
Estere Cīrule 2.VSK 2010 S10
Amanda Jozepa SK "Lejasciems" 2008 S10
Laura Kallase 2009 S10
Evelīna Rēzija Lapsa Gulbenes 2.vidusskola 2009 S10
Kate Tīna Melberde Gulbenes sākumskola 2010 S10
Marta Pētersone Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 S10
Viktorija Petrovska Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 S10
Ance Poļaka Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 S10
Katrīna Smoļaka Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 S10
Ksenija Zučika Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 S10
Anna Nikola Berkolde SK "Lejasciems" 2007 S13
Gerda Asnāte Berkolde SK "Lejasciems" 2006 S13
Elizabete Galvane SK "Lejasciems" 2005 S13
Agate Ķikuste Gulbenes sākumskola 2007 S13
Arta Jankava Gulbenes BJSS 2006 S13
Robina Klasmane Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2005 S13
Ance Puste Gulbenes sākumskola 2007 S13
Līva Salmiņa Gulbenes ssk 2006 S13
Monta Zauriņa SK "Lejasciems" 2005 S13
Lelde Abakoka Gulbenes ģimnāzija 2004 S16
Ivita Dorofejeva Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2002 S16
Hanna Kalēja GNVĢ 2003 S16
Kristīne Pence SK "Lejasciems" 2003 S16
Jolanta Pence SK "Lejasciems" 2004 S16
Līva Poļaka Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2004 S16
Dārta Putne GNVĢ 2004 S16
Ita Pušpure Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2003 S16
Dace Duļbinska 1972 S40
Zlata Kallase 1977 S40
Sandra Volodina 1969 S40
Inga Melne Galgauska 1967 S50
Diāna Odumiņa Gulbene 1963 S50
Liene Beāte Abakoka Gulbene 2011 S7
Karlīna Brice Lizuma vidusskola 2015 S7
Katrīna Būda Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2011 S7
Letīcija Galveite Rīgas PII 2016 S7
Ieva Griķe Pirtslietu darbnīca 2013 S7
Paula Groševa Gulbenes 3.PII 2012 S7
Auce Ķikuste Gulbenes 3.PII 2012 S7
Anna Jankava Gulbenes 3.pii 2014 S7
Beāte Rone Gulbenes 3.pirmsskolas izglītī 2015 S7
Zane Salmiņa Gulbenes ssk 2011 S7
Amanda Taurene Gulbenes 2. vidusskola 2011 S7
Keita Tišanova Gulbenes 3 PII 2013 S7
Karlīna Vanaga Gulbenes 3.PII 2015 S7
Monta Zariņa Gulbenes sākumskola 2011 S7
Diāna Odumiņa Gulbene 1963 Soļošana Seniores
Ilona Pupause Madona 1972 Soļošana Seniores
Dace Saulīte Madona 1959 Soļošana Seniores
Harijs Āboliņš Gulbene 1948 Soļošana Seniori
Raitis Lérme Valmiera 1942 Soļošana Seniori
Ādolfs Mičulis Gulbene/Jelgava 1935 Soļošana Seniori
Jāzeps Odumiņš Gulbene 1932 Soļošana Seniori
Gunārs Rubenis Gulbene 1938 Soļošana Seniori
Andrejs Vācietis Gulbene 1935 Soļošana Seniori
Līva Ejuba Gulbenes BJSS 2001 Soļošana Sievietes
Jānis Klimons 1956 Soļošana Vīrieši
Sergejs Baikovs Gulbene 1987 V
Aigars Feteris Riga-Sportland 1991 V
Flavio Nunes Gulbene/Portugal 1991 V
Andis Romanovs ORKLA 1996 V
Kārlis Stonka Gulbene 1992 V
Juris Borovikovs Savējie - Madona 1970 V tautas klase
Atis Jencītis Gulbene wrestling 1969 V tautas klase
Vladimirs Kallass 0 V tautas klase
Jānis Klimons 1956 V tautas klase
Vladimirs Smirnovs Gulbene wrestling 1987 V tautas klase
Bruno Brics Lizuma vidusskola 2010 V10
Adrians Brics Lizuma vidusskola 2010 V10
Kristers Dunskis Gulbene wrestling 2010 V10
Dāvis Groševs Gulbenes sākumskola 2008 V10
Kārlis Kļaviņš BJSS 2010 V10
Jēkabs Kubuliņš SK "Lejasciems" 2009 V10
Adrians Laizāns Gulbenes sākumskola 2009 V10
Kristiāns Miks Lapkovskis Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 V10
Niks Markovs Gulbenes sākumskola 2009 V10
Renārs Neilands Gulbene wrestling 2010 V10
Rihards Pavlovs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 V10
Raitis Pušķis Gulbene wrestling 2008 V10
Niks Ronis Gulbenes sākumsskola 2010 V10
Markuss Rudzītis Gulbene wrestling 2008 V10
Valters Tišanovs Gulbenes sākumskola 2009 V10
Rihards Tomsons Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 V10
Markuss Šakurovs Gulbene wrestling 2009 V10
Sandis Abakoks Gulbenes ssk 2006 V13
Arnis Bērziņš Gulbene wrestling 2007 V13
Martins Kristers Celms SK "Lejasciems" 2007 V13
Mārtiņš Griķis Pirtslietu darbnīca 2007 V13
Artūrs Filips Igaviņš SK "Lejasciems" 2006 V13
Gustavs Kārlis Janovskis Gulbene wrestling 2007 V13
Artis Jencītis Gulbene wrestling 2007 V13
Jānis Kubuliņš SK "Lejasciems" 2005 V13
Edvils Laizāns Gulbenes sākumskola 2006 V13
Kaspars Lapsenietis Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2006 V13
Ernests Pauls Mednis SK "Lejasciems" 2006 V13
Maksims Pavlovs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2007 V13
Romāns Rubenko Gulbene wrestling 2006 V13
Mikus Rukmanis Gulbene wrestling 2005 V13
Kristofers Smirnovs Gulbene wrestling 2007 V13
Aleks Smirnovs Gulbene wrestling 2007 V13
Adrians Stepe SK "Lejasciems" 2007 V13
Emīls Strodāns Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2005 V13
Rolands Cīrulis K.S.P./ 2.VSK 2004 V16
Dāvis Ende Pirtslietu darbnīca 2004 V16
Gustavs Galvans SK "Lejasciems" 2003 V16
Jans Kazačenoks Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2003 V16
Normunds Zaharāns GNBJSS 2003 V16
Lauris Lapsa Gulbenes BJSS 2002 V19
Dzintars Abakoks Gulbene 1972 V40
Aivars Griķis Pirtslietu darbnīca 1977 V40
Kaspars Kallass 1976 V40
Viesturs Ronis 1977 V40
Guntis Kanaviņš SSK Bebra 1961 V50
GVIDO LAPSA 1962 V50
Valdis Mednis Lejasciems/MK APE 1967 V50
Antis Zunda 1961 V50
Jānis Ančs Gulbene 1942 V60
Raitis Lérme Valmiera 1942 V60
Ivārs Melnis Galgauska 1958 V60
Ādolfs Mičulis Gulbene/Jelgava 1935 V60
Vladislavs Ponomarenko Jaungulbene 1948 V60
Jānis Supe 1951 V60
Artūrs Belka Gulbene wrestling 2011 V7
Ernests Dambis Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2011 V7
Emīls Freimanis 2015 V7
Valters Galveits Rīgas Franču licejs 2011 V7
Kārlis Griķis Pirtslietu darbnīca 2016 V7
Jāzeps Kubuliņš SK "Lejasciems" 2011 V7
Artūrs Nakoskins Gulbenes sākumskola 2011 V7
MarksJānis Raģelis Sākumskola 2011 V7
Patriks Ribušs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2012 V7
Valters Rukmanis Gulbene wrestling 2012 V7
Reinis Snķis Gulbenes pamatskola 2011 V7
Ralfs Taurenis Gulbenes 3. Pii Auseklītis 2013 V7
Reinis Taurenis Gulbenes 3. Pii Auseklītis 2015 V7
Raens Vasiļjevs Gulbene wrestling 2011 V7
Aleksis Vasiļjevs Gulbene wrestling 2011 V7
Roberts Šlapakovs Gulbenes 2.PII 2015 V7