Pieteiktie dalībnieki Latvijas čempionātā vasaras biatlonā


Vārds Uzvārds Klubs Dzimšanas gads Grupa Dalība
0 Abas dienas
Elza Pūpe CPSS 2002 8. augusts
Karolina Janko Poland 2000 A gr. jaunietes Abas dienas
Anastasia Mironova EST Kagu Biathlon 2001 A gr. jaunietes 9. augusts
Dana Nagle Madonas BJSS 2000 A gr. jaunietes Abas dienas
Agnija Nagle Madonas BJSS 2001 A gr. jaunietes Abas dienas
Kerstin Ojavee Estonia 2001 A gr. jaunietes 8. augusts
Elizabete Paura Madonas BJSS 2001 A gr. jaunietes Abas dienas
Paulina Pawliczek Poland 2000 A gr. jaunietes Abas dienas
Renārs Birkentāls Talsu novada sporta skola 2001 A gr. jaunieši Abas dienas
Ilvars Bisenieks Madonas BJSS 2000 A gr. jaunieši Abas dienas
Mikus Cimdiņš CPSS 2001 A gr. jaunieši Abas dienas
Kristaps Deksnis Aluksnes BJSS 2000 A gr. jaunieši Abas dienas
Mateusz Gierczyk Poland 2000 A gr. jaunieši Abas dienas
Wojciech Janik Poland 2000 A gr. jaunieši Abas dienas
Elgars Mārtinsons CPSS 2001 A gr. jaunieši Abas dienas
Kirils Matjuhins Daugavpils BJSS 2001 A gr. jaunieši Abas dienas
Andrey Nikonov KHIMKI RUS 2001 A gr. jaunieši Abas dienas
Markus Pärt EST Kagu Biathlon 2001 A gr. jaunieši 9. augusts
Reinis Matīss Upens CPSS 2000 A gr. jaunieši Abas dienas
Artis Zvaigznītis CPSS 2001 A gr. jaunieši Abas dienas
Mariya Kopylova KHIMKI RUS 2003 B gr. jaunietes Abas dienas
Kima Krūmiņa Madonas BJSS 2002 B gr. jaunietes Abas dienas
Signe Miķelsone CPSS 2003 B gr. jaunietes Abas dienas
Anastasija Ņedaivodina Aluksnes BJSS 2002 B gr. jaunietes Abas dienas
Zlata Pancerko Daugavpils BJSS 2002 B gr. jaunietes Abas dienas
Marta Priede CPSS 2002 B gr. jaunietes Abas dienas
Viktorija Romanova VRSSM Nemencine 3 B gr. jaunietes 8. augusts
Matilde Sproģe CPSS 2003 B gr. jaunietes Abas dienas
Viktorija Spruģevica Talsu novada sporta skola 2003 B gr. jaunietes Abas dienas
Natālija Tumanova Daugavpils BJSS 2002 B gr. jaunietes Abas dienas
Ieva Vaļska CPSS 2003 B gr. jaunietes Abas dienas
Līva Šahno Madonas BJSS 2003 B gr. jaunietes Abas dienas
Egor Godarev KHIMKI RUS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Marek Griniuk VRSSM Nemencine 3 B gr. jaunieši 8. augusts
Arvis Arvīds Jekimovs CPSS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Ņikita Kondrašovs Daugavpils BJSS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Ulvis Krišmanis Talsu novada sporta skola 2003 B gr. jaunieši Abas dienas
Aleksandrs Kuzņecovs Aluksnes BJSS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Daniil Lunev KHIMKI RUS 2003 B gr. jaunieši Abas dienas
Imants Maļina Daugavpils BJSS 2003 B gr. jaunieši Abas dienas
Roberts Minings Aluksnes BJSS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Emīls Pometuns Aluksnes BJSS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Gatis Reinbergs Talsu novada sporta skola 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Artūrs Tinuss CPSS 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Reinis Volbergs Aluksnes BJSS 2003 B gr. jaunieši Abas dienas
Raivis Vosels Madonas BJSS 2003 B gr. jaunieši Abas dienas
Artūrs Zaļupe Talsu novada sporta skola 2002 B gr. jaunieši Abas dienas
Katrīna Bērziņa Madonas BJSS 2004 C gr. jaunietes Abas dienas
Karīna Bernāne Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunietes Abas dienas
Elza Bleidele CPSS 2005 C gr. jaunietes Abas dienas
Solvita Maļina Daugavpils BJSS 2004 C gr. jaunietes Abas dienas
Arta Pušņakova Madonas BJSS 2005 C gr. jaunietes Abas dienas
Elizabete Slotiņa CPSS 2005 C gr. jaunietes Abas dienas
Marta Upmale CPSS 2005 C gr. jaunietes Abas dienas
Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 C gr. jaunietes Abas dienas
Estere Volfa CPSS 2005 C gr. jaunietes Abas dienas
Rinalds Alksnis Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Rainers Balodis Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Erasts Bobrovs Talsu novada sporta skola 2004 C gr. jaunieši Abas dienas
Roberts Brencis Talsu novada sporta skola 2004 C gr. jaunieši Abas dienas
Artjoms Ļeonidovs Daugavpils BJSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Kārlis Ernests Janovskis Madonas BJSS 2004 C gr. jaunieši Abas dienas
Kristers Kalašņikovs Talsu novada sporta skola 2004 C gr. jaunieši Abas dienas
Kristians Kārlsbergs Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Daniels Kodaļevs Aluksnes BJSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Emīls Koļesnikovs Daugavpils BJSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Roberts Kuļeznovs CPSS 2004 C gr. jaunieši 8. augusts
Ričards Lošins CPSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Patriks Mārtiņš Monohans CPSS 2004 C gr. jaunieši 8. augusts
Aleksandrs Pometuns Aluksnes BJSS 2006 C gr. jaunieši Abas dienas
Aleksis Samcēvičs Talsu novada sporta skola 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Verners Stūrītis CPSS 2004 C gr. jaunieši Abas dienas
Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Iļja Zilis Daugavpils BJSS 2005 C gr. jaunieši Abas dienas
Stella Bledele CPSS 2007 D gr. jaunietes Abas dienas
Laura Alziņa MazsalacasVsk 2008 D gr. jaunietes Abas dienas
Aļbīna Gornovska Daugavpils BJSS 2006 D gr. jaunietes Abas dienas
Helena Platkāja CPSS 2007 D gr. jaunietes Abas dienas
Luīze Plūme MazsalacasVsk 2008 D gr. jaunietes Abas dienas
Jekaterina Sčoloka Daugavpils BJSS 2006 D gr. jaunietes Abas dienas
Ance Volanska Talsu novada sporta skola 2007 D gr. jaunietes Abas dienas
Ginters Bērziņš Madonas BJSS 2009 D gr. jaunieši Abas dienas
Valters Bresme Talsu novada sporta skola 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Olivers Bresme Talsu novada sporta skola 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Jānis Dreimanis MazsalacasVsk 2009 D gr. jaunieši Abas dienas
Iļja Kondrašovs Daugavpils BJSS 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Rainers Krišmanis Talsu novada sporta skola 2007 D gr. jaunieši Abas dienas
Miķelis Liepa MazsalacasVsk 2008 D gr. jaunieši Abas dienas
Ričijs - Rihards Lozbers-Janukovičs Talsu novada sporta skola 2009 D gr. jaunieši Abas dienas
Žans Mačionis Daugavpils BJSS 2007 D gr. jaunieši Abas dienas
Raivo Mārtinsons CPSS 2007 D gr. jaunieši Abas dienas
Filips Mikulovs Daugavpils BJSS 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Patricija Ozoliņa CPSS 2007 D gr. jaunieši Abas dienas
Aleksandrs Pometuns Aluksnes BJSS 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 D gr. jaunieši Abas dienas
Ernests Solovjovs Talsu novada sporta skola 2007 D gr. jaunieši Abas dienas
Sandris Vosels Madonas BJSS 2005 D gr. jaunieši Abas dienas
Aleksandrs Vosels Madonas BJSS 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 D gr. jaunieši Abas dienas
Gļebs Zilis Daugavpils BJSS 2008 D gr. jaunieši Abas dienas
Kristaps Širaks Aluksnes BJSS 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Pēteris Šmits CPSS 2007 D gr. jaunieši Abas dienas
Adrians Māris Šņoriņš Talsu novada sporta skola 2006 D gr. jaunieši Abas dienas
Sandra Buliņa Aluksnes BJSS 2001 Juniores Abas dienas
Sanita Buliņa Aluksnes BJSS 2001 Juniores Abas dienas
Inese Golubeva Daugavpils BJSS 2001 Juniores Abas dienas
Ieva Pūce Madonas BJSS 1999 Juniores Abas dienas
Krista Razgale CPSS 1998 Juniores Abas dienas
Paulina Wasala Poland 1999 Juniores Abas dienas
Lukasz Baleczny Poland 1999 Juniori Abas dienas
Rūdis Balodis CPSS 1999 Juniori Abas dienas
Dzintars Daļeckis CPSS 1998 Juniori Abas dienas
Wojciech Filip Poland 1999 Juniori Abas dienas
Edgars Mise Madonas BJSS 1999 Juniori Abas dienas
Michal Neumann Poland 1999 Juniori Abas dienas
Przemyslaw Pancerz Poland 1998 Juniori Abas dienas
Wojciech Skorusa Poland 1998 Juniori Abas dienas
Tannel Alliku EST Kagu Biathlon 1988 M40 9. augusts
Anti Annom EST Kagu Biathlon 1977 M40 9. augusts
Heiki Kanistik EST Kagu Biathlon 1975 M40 9. augusts
Janno Pärt EST Kagu Biathlon 1973 M40 9. augusts
Arkādijs Reimanis Talsu biatlona klubs 1971 M40 9. augusts
Roman Noreika 1966 M50 8. augusts
Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs 1968 M50 9. augusts
Roman Noreika LTU Nemencine 1966 M50 Abas dienas
Feoktists Pušņakovs Latvija 1952 M60 Abas dienas
Baiba Bendika Latvijas Biatlona Federācija 1991 Sievietes Abas dienas
Jūlija Matvijenko Daugavpils BJSS 1997 Sievietes Abas dienas
Annija Sabule CPSS 1997 Sievietes Abas dienas
Daumants Lūsa Latvijas Biatlona Federācija 1992 Vīrieši Abas dienas
Ņikita Osipovs Daugavpils BJSS 1997 Vīrieši Abas dienas
Pāvels Pancerko 1997 Vīrieši Abas dienas
Aleksandrs Patrijuks Latvijas Biatlona Federācija 1993 Vīrieši Abas dienas
Roberts Slotiņš Latvijas Biatlona Federācija 1991 Vīrieši Abas dienas
Krista Suppi EST Kagu Biathlon 1976 W40 9. augusts