Pieteiktie dalībnieki Latvijas čempionātam slēpošanā 3. posmam. Entered compatitors for FIS Latvian championship 3. stage


FIS kods Vārds/Name Uzvārds/Surname Klubs/Club Gads/Year Grupa/Group
0 Kristīne Brunere Siguldas Sporta skola 2002
0 Edvīns Ļitvins Madonas BJSS 2008
0 Undīne Lūse Madonas BJSS 2008
0 Ance Upeniece Madonas BJSS 2008
0 Mareks Birkentāls RAIMAKS 1971 MV
0 Edgars Erts 1976 MV
0 Alvis Krilovskis Izturība 1971 MV
0 Aigars Lūsis Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1959 MV
0 Gundars Patmalnieks 1963 MV
0 Māris Savickis OGRE 1978 MV
0 Jānis Skolnieks SS "Arkādija" 1972 MV
0 Antis Zunda Gulbene 1961 MV
3555030 Kitija Auziņa Madonas BJSS 1996 S
3555058 Paula Bergfelde Madonas BJSS 1998 S
3555022 Inga Paškovska IB SKI TEAM 1992 S
0 Lāsma Marta Beķere Madonas BJSS 2009 S10
0 Annija Brokāne CPSS 2012 S10
0 Anna Gaile SS"Arkādija" 2009 S10
0 Viktorija Gorškova CPSS 2009 S10
0 Sabīne Grudule Madonas BJSS 2010 S10
0 Amanda Husāre Viļakas BJSS 2009 S10
0 Olīvija Jarohoviča CPSS 2009 S10
0 Līva Kalniņa SS"Arkādija" 2010 S10
0 Kerija Krēmere Madonas BJSS 2009 S10
0 Monta Marta Maizīte CPSS 2010 S10
0 Helēna Meri SS"Arkādija" 2010 S10
0 Luīze Miglone Madonas BJSS 2009 S10
0 Eva Morozkova CPSS 2010 S10
0 Estere Piksone SK ASM 2009 S10
0 Alise Plāte Madonas BJSS 2009 S10
0 Nellija Puriņa CPSS 2011 S10
0 Paula Riekstiņa CPSS 2009 S10
0 Elīna Rivseniece Madonas BJSS 2009 S10
0 Sanda Romule Madonas BJSS 2009 S10
0 Zane Salmiņa CPSS 2011 S10
0 Dārta Šķēle Madonas BJSS 2009 S10
0 Paula Šūlmeistere CPSS 2010 S10
0 Izabella Ābola CPSS 2008 S12
0 Laura Alziņa Mazsalacas vidusskola 2008 S12
0 Anna Nikola Berkolde SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2007 S12
0 Stella Bleidele CPSS 2007 S12
0 Valērija Burceva Krāslavas Sporta skola 2008 S12
0 Martīne Djatkoviča Krāslavas Sporta skola 2008 S12
0 Elizabete Gaile SS"Arkādija" 2008 S12
0 Loreta Kamzola Viļakas BJSS 2007 S12
0 Keita Patrīcīja Kolna Madonas BJSS 2007 S12
0 Dārta Anna Konca CPSS 2007 S12
0 Adrija Lāce CPSS 2008 S12
0 Keita Marcinkēviča Siguldas Sporta Skola 2008 S12
0 Kate Novicāne Siguldas Sporta Skola 2007 S12
0 Patrīcija Ozoliņa CPSS 2007 S12
0 Alise Paulova CPSS 2008 S12
0 Helēna Platkāja CPSS 2007 S12
0 Tīna Poķe SS"Arkādija" 2007 S12
0 Evija Radivinska Krāslavas Sporta skola 2007 S12
0 Helēna Roštoka Madonas BJSS 2008 S12
0 Estere Sukure CPSS 2008 S12
0 Amēlija Zaķe CPSS 2008 S12
0 Amanda Reilija Zariņa SS"Arkādija" 2007 S12
0 Amēlija Tīna Zariņa SS"Arkādija" 2008 S12
0 Karlīna Keita Šmite CPSS 2008 S12
0 Rūta Židava CPSS 2008 S12
0 Nora Balode SS"Arkādija" 2006 S14
0 Gerda Asnāte Berkolde SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2006 S14
0 Karīna Bernāne Talsu novada sporta skola 2005 S14
0 Elza Bleidele CPSS 2005 S14
0 Heidija Brauna SS"Arkādija" 2005 S14
0 Marta Bukša SS"Arkādija" 2005 S14
0 Patrīcija Buša Siguldas Sporta Skola 2006 S14
0 Elizabete Galvane SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2005 S14
0 Ulrika Garisone SS"Arkādija" 2005 S14
0 Agija Grantiņa Viļakas BJSS 2005 S14
0 Emīlija Grīnberga Siguldas Sporta Skola 2006 S14
0 Arta Jankava Gulbenes BJSS 2006 S14
0 Linda Kaparkalēja Madonas BJSS 2006 S14
0 Viktorija Kurciša SS"Arkādija" 2006 S14
0 Sabīne Maksimova Viļakas BJSS 2006 S14
0 Adriana Osmane SS"Arkādija" 2005 S14
0 Ramona Rudzīte SK,,Lejasciems" 2005 S14
0 Līva Salmiņa Gulbenes BJSS 2006 S14
0 Elizabete Slotiņa CPSS 2005 S14
0 Marta Upmale CPSS 2005 S14
0 Madara Veckalniņa Madonas BJSS 2006 S14
0 Lauma Vīgante Madonas BJSS 2006 S14
0 Estere Volfa CPSS 2005 S14
0 Monta Zauriņa SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2005 S14
0 Adriāna Šuminska Krāslavas Sporta skola 2005 S14
0 Katrīna Bērziņa Madonas BJSS 2004 S16
0 Anna Katrīna Dreika SS"Arkādija" 2003 S16
3555083 Samanta Krampe SS"Arkādija" 2003 S16
0 Matmyptob MatmyptobDb Latvia 1993 S16
0 Signe Miķelsone CPSS 2003 S16
0 Amanda Miltiņa Siguldas Sporta skola 2004 S16
0 Kristīne Pence SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2003 S16
0 Jolanta Pence SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2004 S16
0 Matilde Sproģe CPSS 2003 S16
0 Viktorija Spruģevica Talsu novada sporta skola 2003 S16
0 Līga Volka Krāslavas Sporta skola 2004 S16
0 Jana Volka Krāslavas Sporta skola 2004 S16
0 Līva Šahno Madonas BJSS 2003 S16
0 Kima Krūmiņa Madonas BJSS 2002 S18
3555091 Zlata Pancerko Daugavpils novads 2002 S18
3555088 Kristiāna Riekstiņa CPSS 2002 S18
0 Alīna Šmite CPSS 2002 S18
3555052 Patrīcija Eiduka Aizkraukles sporta skola 2000 S20
3550114 Indulis Bikše IB SKI TEAM 0 V
3550100 Valdis Bodnieks Madona 1983 V
3550123 Juris Damškalns Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1983 V
3550103 Viesturs Eglītis A2 1994 V
3550145 Ronalds Krams Madona 1993 V
3550044 Gints Lūsis Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1984 V
3550121 Andris Robalds ZVOC/Kocēnu novads 1994 V
3780033 Tautvydas Strolia LTU Sėkmės trasa 31 V
3550132 Kārlis Vanags Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1984 V
3550143 Jānis Šņoriņš Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1995 V
0 Martins Arama Madonas BJSS 2010 V10
0 Edgars Aivo Asaris Madonas BJSS 2010 V10
0 Kristers Krists Bašķers CPSS 2011 V10
0 Ginters Bērziņš Madonas BJSS 2009 V10
0 Gustavs Bērziņš CPSS 2011 V10
0 Hugo Beķeris CPSS 2009 V10
0 Raivo Berkolds Gulbenes BJSS 2010 V10
0 Leo Bilans Siguldas Sporta Skola 2010 V10
0 Nauris Briedis Madonas BJSS 2009 V10
0 Georgijs Dergunovs CPSS 2009 V10
0 Jānis Dreimanis Mazsalacas vidusskola 2009 V10
0 Patriks Garisone SS"Arkādija" 2009 V10
0 Armands Gulbis CPSS 2010 V10
0 Raitis Ivanovs Madonas BJSS 2009 V10
0 Roberts Jankovičs Madonas BJSS 2009 V10
0 Gustavs Jankovičs Madonas BJSS 2011 V10
0 Patriks Jarohovičs CPSS 2011 V10
0 Krišjānis Klauģis CPSS 2009 V10
0 Olivers Kozlovskis Viļakas BJSS 2009 V10
0 Jēkabs Kubuliņš SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2009 V10
0 Andis Kūlītis Gulbenes BJSS 2010 V10
0 Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 V10
0 Jēkabs Kurcišs SS"Arkādija" 2009 V10
0 Renārs Lazdups Madonas BJSS 2009 V10
0 Ričijs - Rihards Lozbers-Janukovičs Talsu novada sporta skola 2009 V10
0 Nauris Matisāns Viļakas BJSS 2009 V10
0 Rauls Matrozis Madonas BJSS 2009 V10
0 Reinis Mičs Viļakas BJSS 2009 V10
0 Marks Mihailovs CPSS 2009 V10
0 Everts Novicāns Siguldas Sporta Skola 2009 V10
0 Ernests Skride Madonas BJSS 2009 V10
0 Roberts Tolpežņikovs Siguldas Sporta Skola 2009 V10
0 Valts Vuškāns Madonas BJSS 2009 V10
0 Rinalds Zaļaiskalns CPSS 2011 V10
0 Artūrs Zaķis CPSS 2011 V10
0 Gustavs Zauriņš CPSS 2010 V10
0 Rūdolfs Šķēle CPSS 2011 V10
0 Mareks Baranovs Madonas BJSS 2007 V12
0 Bruno Bilans Siguldas Sporta Skola 2007 V12
0 Roberts Būda Siguldas Sporta Skola 2007 V12
0 Martins Kristers Celms SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2007 V12
0 Iindriķis Ints Circens Viļakas BJSS 2007 V12
0 Arvis Cirpons Madonas BJSS 2007 V12
0 Rolands Fjodorovs CPSS 2008 V12
0 Mārtiņš Janovskis Madonas BJSS 2007 V12
0 Dāvis Kalniņš Siguldas Sporta Skola 2007 V12
0 Artūrs Kalniņš SS"Arkādija" 2007 V12
0 Oskars Koržs Madonas BJSS 2008 V12
0 Emīls Krampe SS"Arkādija" 2007 V12
0 Rainers Krišmanis Talsu novada sporta skola 2007 V12
0 Kaspars Krūmiņš Madonas BJSS 2007 V12
0 Deivids Kuļšs Viļakas BJSS 2008 V12
0 Mārtiņš Lancs CPSS 2007 V12
0 Miķelis Liepa Mazsalacas vidusskola 2008 V12
0 Miks Meijers SS"Arkādija" 2007 V12
0 Oskars Mežaraups SS"Arkādija" 2007 V12
0 Valters Osis Gulbenes BJSS 2007 V12
0 Kristiāns Osmanis SS"Arkādija" 2008 V12
0 Kristaps Paio Siguldas Sporta Skola 2007 V12
0 Toms Pavlovs Madonas BJSS 2008 V12
0 Ernests Plotka Madonas BJSS 2007 V12
0 Aleksis Plotka Madonas BJSS 2007 V12
0 Patriks Pužulis CPSS 2008 V12
0 Rinalds Rams CPSS 2007 V12
0 Rūdolfs Raudziņš CPSS 2008 V12
0 Reinis Rivsenieks Madonas BJSS 2007 V12
0 Daniēls Ruļuks Madonas BJSS 2007 V12
0 Ludvigs Sidrevics Madonas BJSS 2007 V12
0 Ernests Solovjovs Talsu novada sporta skola 2007 V12
0 Adrians Stepe SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2007 V12
0 Žaks Taubers Siguldas Sporta Skola 2007 V12
0 Dāvids Uberts Madonas BJSS 2008 V12
0 Armands Zālītis Madonas BJSS 2008 V12
0 Emīls Zauriņš CPSS 2007 V12
0 Treviss Zazītis CPSS 2008 V12
0 Henriks Šķēle CPSS 2008 V12
0 Alekss Škaļikovs Madonas BJSS 2008 V12
0 Roberts Šteinbergs Madonas BJSS 2008 V12
0 Raivo Āboliņš Gulbenes BJSS 2005 V14
0 Rinalds Alksnis Talsu novada sporta skola 2005 V14
0 Niks Berģis SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2005 V14
0 Bruno Bīrītis Madonas BJSS 2005 V14
0 Rūdis Rūdolfs Bišers CPSS 2005 V14
0 Olivers Bresme Talsu novada sporta skola 2006 V14
0 Valters Bresme Talsu novada sporta skola 2006 V14
0 Emīls Freivalds CPSS 2006 V14
0 Artūrs Filips Igaviņš SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2006 V14
0 Ernests Jekimovs CPSS 2006 V14
0 Agris Juškevičs 2006 V14
0 Mārtiņš Kamzols Viļakas BJSS 2005 V14
0 Helvijs-Jānis Kārkliņš Siguldas Sporta Skola 2005 V14
0 Kristians Kārlsbergs Talsu novada sporta skola 2005 V14
0 Daniels Kodaļevs Alūksne 2005 V14
0 Markuss Kozlovskis Viļakas BJSS 2006 V14
0 Jānis Kubuliņš SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2005 V14
0 Ernests Pauls Kubuliņš SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2006 V14
0 Bruno Lielbārdis Madonas BJSS 2006 V14
0 Daniels Lielbārdis Madonas BJSS 2006 V14
0 Ričards Lošins CPSS 2005 V14
0 Pēteris Lukstiņš SS"Arkādija" 2006 V14
0 Ernests Pauls Mednis SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2006 V14
0 Tomass Meri SS"Arkādija" 2006 V14
0 Emīls Paulovs CPSS 2005 V14
0 Rainers Pogulis SK ASM 2006 V14
0 Tomass Randa SS"Arkādija" 2005 V14
0 Aleksis Samcēvičs Talsu novada sporta skola 2005 V14
0 Jēkabs Skolnieks SS"Arkādija" 2006 V14
0 Rainers Upenieks Madonas BJSS 2005 V14
0 Ralfs Vilciņš Madonas BJSS 2006 V14
0 Emīls Vilkājis Siguldas Sporta Skola 2006 V14
0 Emīls Zaķis CPSS 2005 V14
0 Adrians Māris Šņoriņš Talsu novada sporta skola 2006 V14
0 Linards Anspoks Siguldas Sporta skola 2004 V16
0 Erasts Bobrovs Talsu novada sporta skola 2004 V16
0 Roberts Brencis Talsu novada sporta skola 2004 V16
0 Edijs Eiduks Aizkraukles sporta skola 2003 V16
0 Dāvis Ende Gulbenes BJSS 2004 V16
0 Edgars Frīdvalds Madonas BJSS 2004 V16
0 Gustavs Galvans SK,,Lejasciems"/Gulbenes BJSS 2003 V16
0 Kārlis Ernests Janovskis Madonas BJSS 2004 V16
0 Artūrs Jegurs Siguldas Sporta Skola 2004 V16
0 Kristers Kalašņikovs Talsu novada sporta skola 2004 V16
0 Lauris Kaparkalējs Madonas BJSS 2004 V16
0 Vaino Markuss Kārkliņš CPSS 2003 V16
3550229 Roberts Martins Klauģis SS"Arkādija" 2003 V16
3550231 Bruno Krampe SS"Arkādija" 2003 V16
0 Ulvis Krišamnis Talsu novada sporta skola 2003 V16
3550228 Gustavs Lukstiņš SS"Arkādija" 2003 V16
0 Patriks Mārtiņš Monahans CPSS 2004 V16
0 Rainers Paeglis Siguldas Sporta skola 2003 V16
3550230 Edgars Streipa SS"Arkādija" 2003 V16
0 Sandijs Suhānovs Siguldas Sporta skola 2003 V16
0 Silvestrs Švauksts Madonas BJSS 2004 V16
3550219 Uvis Akmentiņš Madonas BJSS 2002 V18
3550221 Renārs Birkentāls Talsu novada sporta skola 2001 V18
3550226 Aleksandrs Artūrs Ļūļe SS"Arkādija" 2002 V18
3550236 Roberts Rutkovskis CPSS 2002 V18
3550209 Niks Saulītis Madonas BJSS 2001 V18
0 Rūdolfs Sirmais Siguldas Sporta skola 2002 V18
3550227 Bruno Strupulis SS"Arkādija" 2002 V18
3550235 Artūrs Tinuss CPSS 2002 V18
0 Oskars Veits Siguldas Sporta skola 2002 V18
0 Jēkabs Vītols Siguldas Sporta skola 2001 V18
0 Artūrs Zaļupe Talsu novada sporta skola 2002 V18
0 Artis Zvaigznītis CPSS 2001 V18
3550207 Ilvars Bisenieks Madonas BJSS 2000 V20
3550205 Reinis Matīss Upens CPSS 2000 V20
3550147 Raimo Vīgants Madonas BJSS 1999 V20