Pieteiktie dalībnieki Latvijas čempionātā biatlonā


Vārds Uzvārds Klubs Dzimšanas gads Grupa Dalība
Monika Baduna Madonas BJSS/OK Arona 2000 10 km juniores
Laura Lapsa Madona 2000 10 km juniores
Agnija Nagle Madonas BJSS 2001 10 km juniores
Dana Nagle Madonas BJSS 2000 10 km juniores
Elizabete Paura MBJSS 2001 10 km juniores
Kalvis Kristers Krīgers Madona 2000 10 km juniori
Elīza Madsena Ērgļi 2004 10 km meitenes
Lana Līcīte Madona 1978 10 km S35
Ilvija Rumaka Ērgļi 1977 10 km S35
Rudite Smudze Madona 1978 10 km S35
Kristīne Stukule 1982 10 km S35
Linda Šņukute 1982 10 km S35
Ilona Pupause SVK Madona 1972 10 km S45
Ieviņa Lieldiena Liezēre 1965 10 km S55
Zinaīda Răcenāja Madonas SVK 1943 10 km seniores
Kitija Auziņa Madonas BJSS 1996 10 km sievietes
Baiba Bardovska www.fitnessfood.lv 1983 10 km sievietes
Laura Bondare 1993 10 km sievietes
Ilze Drozdova 1994 10 km sievietes
Māra Drozdova 1991 10 km sievietes
Kristīne Drozdova 1992 10 km sievietes
Danute Garanča 1991 10 km sievietes
Ina Kalugina LSC 1992 10 km sievietes
Madara Kārkliņa Rīga 1990 10 km sievietes
Marita Kiļupa Madonas BJSS 1994 10 km sievietes
Sigita Lapsiņa OK Arona 1994 10 km sievietes
Līva Lazdiņa 1995 10 km sievietes
Līna Lazdiņa 1995 10 km sievietes
Lita Mantiniece Jelgava 1987 10 km sievietes
Linda Putāne 1987 10 km sievietes
Zane Robalde OK Arona 1993 10 km sievietes
Sanita Roģe Roģe 1991 10 km sievietes
Anete Skraustiņa Madona 1987 10 km sievietes
Elizabete Stangaine Madonas BJSS 1998 10 km sievietes
Vita Tipaine Madona 1987 10 km sievietes
Elīna Žukure 1992 10 km sievietes
Mārtiņš Bardovskis www.fitnessfood.lv 1977 10 km V35
Andris Ozoliņš 1977 10 km V35
Uldis Lapsa Madona 1966 10 km V45
Valdis Groza Lubāna 1962 10 km V55
Sandris Ābels 1985 10 km vīrieši
Nauris Āboliņš Ābols 1987 10 km vīrieši
Agris Ankravs Madona 1984 10 km vīrieši
Miks Bondars 1987 10 km vīrieši
Jānis Cercins SK Priekuļi 1988 10 km vīrieši
Nauris Ciukors Madona 1986 10 km vīrieši
Gatis Gailums 1984 10 km vīrieši
Edgars Gailums Florbola klubs Madona 1987 10 km vīrieši
Ivo Grandāns Firma L4 / Sauleskalns 1986 10 km vīrieši
Gints Ikaunieks Madona 1990 10 km vīrieši
Martins Kazoks Madona 1989 10 km vīrieši
Guntars Kļaviņš 1987 10 km vīrieši
Dairis Madernieks Madona 1984 10 km vīrieši
Arvis Mūrnieks Madona 1986 10 km vīrieši
Sandris Prostakovs Madona 1984 10 km vīrieši
Mārtiņš Pūga Veselīga Slodzīte 1989 10 km vīrieši
Roberts Robalds OK Arona 1987 10 km vīrieši
Ivo Skraustiņš Madona 1986 10 km vīrieši
Emīls Stiprais Madonas BJSS 1999 10 km vīrieši
Klāvs Stiprais Mežmalas 1995 10 km vīrieši
Reinis Veckalniņš Madona 1992 10 km vīrieši
Māris Vilšķērsts 1991 10 km vīrieši
Dāvis Zaķis VSK Noskrien 1995 10 km vīrieši
Guntars Zariņš SCK Madona 1986 10 km vīrieši
Raivo Špuns SK Lejas Lībieši 1990 10 km vīrieši
Artems Babins Vestiena 2003 10 km zēni
Uģis Beķeris Madonas BJSS/OK Arona 2003 10 km zēni
Klāvs Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 2003 10 km zēni
Jānis Zeps Vestienas pamatskola 2004 10 km zēni
Edvards Zvirgzdiņš SS Arkādija/ Auseklis IK 2006 10 km zēni
Elīze Bremze Ogre OK/SC 2005 3 km jaunietes
Gundega Līcīte Madona 2005 3 km jaunietes
Žozefīna Zavjalova Ogre OK/SC 2004 3 km jaunietes
Ronalds Aleksāns Ogre OK/SC 2004 3 km jaunieši
MATĪSS Elksnītis Blaumaņa iela 20A 2005 3 km jaunieši
Emīls Fišers Ogre OK/SC 2005 3 km jaunieši
Emīls Gustavs Gulbis Ogre OK/SC 2005 3 km jaunieši
Patriks Gustavs Rinkevičs Ogre OK/SC 2005 3 km jaunieši
Kristers Sidorovs Ogre OK/SC 2005 3 km jaunieši
Dāvis Vintišs Kalsnava 2005 3 km jaunieši
Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 2005 3 km jaunieši
Agita Lapsa Madona 2003 3 km juniores
Daniela Keita Lielupe Latvija 2002 3 km juniores
Ginta Piļka Vestienas pamatskola 2002 3 km juniores
Tīna Kristiāna Vāciete 2001 3 km juniores
Niks Golubcovs Varakļàni 2002 3 km juniori
Emīls Gutāns Vestienas pamatskola 2002 3 km juniori
Madars Pušpurs Vestienas pamatskola 2002 3 km juniori
Rūdolfs Valters Ogre OK/SC 2003 3 km juniori
Līva Elīza Andersone Ogre OK/SC 2006 3 km meitenes
Kristīne Borovikova Madonas BJSS 2008 3 km meitenes
Elma Bremze Ogre OK/SC 2008 3 km meitenes
Ance Dorotkina Madona 2006 3 km meitenes
Elīza Eisaka Ogre OK/SC 2009 3 km meitenes
Bella Freivalde Ogre OK/SC 2009 3 km meitenes
Sabīne Gailīte Madonas BJSS 2007 3 km meitenes
Rebeka Juhnoviča Madonas BJSS 2006 3 km meitenes
Kerija Kokare Rīga 2006 3 km meitenes
Līna Madsena Ērgļi 2008 3 km meitenes
Elīza Odriņa Ogre OK/SC 2007 3 km meitenes
Amēlija Platā 2011 3 km meitenes
Dana Smirnova Madonas BJSS 2008 3 km meitenes
Dina Smirnova Madonas BJSS 2008 3 km meitenes
Patrīcija Valaine Ogre OK/SC 2007 3 km meitenes
Sintija Vāvere Madonas BJSS 2006 3 km meitenes
Pēteris Eriņš Kusa 1955 3 km seniori
Irēna Bondare Madona 1962 3 km sievietes
DAIGA Brùdere Varakļàni 1983 3 km sievietes
Vera Kodaļeva Madona 1958 3 km sievietes
Ināra Ližbovska Madona 1961 3 km sievietes
Zina Meldere Madona 1959 3 km sievietes
Inga Namiķe Madona 1988 3 km sievietes
Rūta Pence Florbola klubs Madona 1961 3 km sievietes
Ieva Platā 1987 3 km sievietes
Vita Purviņa Madona 1992 3 km sievietes
Dace Saulīte Madona 1959 3 km sievietes
Laura Skraustiņa Madona 1990 3 km sievietes
Zane Taurīte Rīga 1986 3 km sievietes
Vents Ikaunieks Madona 1988 3 km vīrieši
Aivis Kauliņš Mārcienas Muiža 1990 3 km vīrieši
Oskars Laucis ASK LAUCIS 1995 3 km vīrieši
Dagnis Sakne Madona 1998 3 km vīrieši
Ardis Birziņš Madonas BJSS 2009 3 km zēni
Renārs Grasis Ogre OK/SC 2007 3 km zēni
Ritvars Ļepeškins Madonas BJSS/OK Arona 2006 3 km zēni
Toms Kaļva Ogre OK/SC 2006 3 km zēni
Jānis Reinis Lieldiens Liezēre 2008 3 km zēni
Leo Miķelsons Ogre OK/SC 2009 3 km zēni
Mikus Nenišķis Sēlijas mežs / Sala 2006 3 km zēni
Kristers Nenišķis Sēlijas mežs / Sala 2009 3 km zēni
Markuss Peseckis Ogre OK/SC 2006 3 km zēni
Olivers Plociņš Ogre OK/SC 2007 3 km zēni
Lūkass Siliņš Ogre OK/SC 2007 3 km zēni
Mario Strods 2006 3 km zēni
Roberts Ulmis Ogre OK/SC 2008 3 km zēni
Kārlis Hārdijs Vestfāls Madonas BJSS 2009 3 km zēni
Armands Zālītis Madona 2008 3 km zēni
Kristofers Zelčāns Ogre OK/SC 2009 3 km zēni
Bruno Šterns Ogre OK/SC 2007 3 km zēni
Emīls Šulcs Ogre OK/SC 2006 3 km zēni
Ance Arama Madona 2013 400 m meitenes
Enija Bondare 2014 400 m meitenes
Patrīcija Kraukle Madona 2014 400 m meitenes
Enija Skraustiņa Madona 2013 400 m meitenes
Odrija Skraustiņa Madona 2015 400 m meitenes
Adrija Stafecka 2013 400 m meitenes
Dārta Šuste Rīga 2014 400 m meitenes
Kārlis Ābrams Madona 2014 400 m zēni
Daniils Babuls Madona 2014 400 m zēni
Sandijs Bardovskis www.fitnessfood.lv 2015 400 m zēni
Ralfs Devjatņikovs 2013 400 m zēni
Miķelis Gailums Florbola klubs Madona 2013 400 m zēni
Miks Ikaunieks Madona 2014 400 m zēni
Raiens Ļuļēns 2014 400 m zēni
Raiens Juška Madona 2013 400 m zēni
Rihards Krišāns Madona 2014 400 m zēni
Gundars Līcītis Madona 2013 400 m zēni
Pēteris Misiņš Madona 2013 400 m zēni
Toms Mūrnieks Madona 2014 400 m zēni
Rojs Strods 2013 400 m zēni
OSKARS TURKINS BMX MADONA 2013 400 m zēni
Haralds Vrubļevskis Madona 2014 400 m zēni
Anna Baltiņa Madona 2011 800 m meitenes
liva ezerkalne madona 2011 800 m meitenes
Ludmila Jariško Madonas BJSS 2010 800 m meitenes
Agnete Esmeralda Lauce ASK LAUCIS 2010 800 m meitenes
Katrīna Prostakova Madona 2012 800 m meitenes
Anete Vintiša Kalsnava 2010 800 m meitenes
Jānis Ankravs Madona 2012 800 m zēni
Martins Arama Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Aivo Edgars Asaris Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Eduards Īvāns Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Daniels Krjukovs Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Ervīns Kūlītis Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Kārlis Misiņš Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Ēriks Romanovskis Madonas BJSS 2010 800 m zēni
Maksims Šķitovs Madonas BJSS 2012 800 m zēni
Marko Arama Madona 2017 Ratiņu sacensības
Ronija Bondare 2018 Ratiņu sacensības
lasma ezerkalne madona 1989 Ratiņu sacensības
Nora Gailuma Florbola klubs Madona 2016 Ratiņu sacensības
Armands Gruduls OK Arona 2017 Ratiņu sacensības
Kerija Ikauniece Madona 2018 Ratiņu sacensības
Loreta Ikauniece Madona 2018 Ratiņu sacensības
Jete Kārkliņa Prauliena 2016 Ratiņu sacensības
Valters Krišāns Madona 2017 Ratiņu sacensības
Toms Misiņš Madona 2017 Ratiņu sacensības
Mia Nenišķe SALA 2018 Ratiņu sacensības
Dārta Robalde OK Arona 2017 Ratiņu sacensības
Kristīne Stukule 1982 Ratiņu sacensības
Kaspars Stukuls 1979 Ratiņu sacensības
Zane Taurīte Rīga 1986 Ratiņu sacensības
Ilze Zvejsalniece SIA " MĀRCIENAS MUIŽA" 1988 Ratiņu sacensības
Laila Zvejsalniece Madona 1986 Ratiņu sacensības
Biruta Žemaida Madona 1998 Ratiņu sacensības