Pieteiktie dalībnieki Gulbenes Apļu skrējienam 2019


Vārds Uzvārds Organizācija Gads Grupa
Valters Galveits Rīga 2011
Zoja Ribuša Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 1981 S
Anželika Griķe 1982 S tautas klase
Laura Kallase BJSS 2009 S tautas klase
Adrija Bērtiņa Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 S10
MišelaTīna Berkolde SK "Lejasciems"/GBJSS 2011 S10
Liliāna Gāršniece Alūksnes bērnu un jaunatnes sp 2009 S10
Amanda Jozepa SK "Lejasciems"/GBJSS 2009 S10
Laura Kallase BJSS 2009 S10
Evelīna Rēzija Lapsa Gulbenes 2.vidusskola 2009 S10
Viktorija Pērkone GNVĢ 2011 S10
Marta Pētersone Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 S10
Ance Poļaka Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 S10
Monta Zariņa GNVĢ 2011 S10
Danika Šķērste GNVĢ 2011 S10
Marta Žīgure SK "Lejasciems"/GBJSS 2010 S10
Anna Nikola Berkolde SK "Lejasciems" 2007 S12
Sintija Birzniece Gulbenes novada BJSS 2008 S12
Sonora Deksne K.S.P. brīvā cīņa 2007 S12
Viktorija Petrovska Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 S12
Sanija Podrezova Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 S12
Estere Straume Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 S12
Gerda Asnāte Berkolde SK "Lejasciems" 2006 S14
Elizabete Galvane SK "Lejasciems"/GBJSS 2005 S14
Robina Klasmane Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2005 S14
Monta Zauriņa SK "Lejasciems"/GBJSS 2005 S14
Marianna Smoļaka Alūksnes bērnu un jaunatnes sp 2004 S18
Lelde Abakoka Gulbenes KSP 2004 S18
Ērika Jermacāne SK "Lejasciems"/GBJSS 2003 S18
Elizabete Kļaviņa Alūksnes bērnu un jaunatnes sp 2004 S18
Kristīne Pence SK "Lejasciems"/GBJSS 2003 S18
Jolanta Pence SK "Lejasciems"/GBJSS 2004 S18
Līva Poļaka Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2004 S18
Zlata Kallase 1977 S40
Laura Matisone 1978 S40
Baiba Strodāne Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 1976 S40
Ilze Boldāne 1966 S50
Sandra Volodina Gulbene 1969 S50
Karīna Bežane GNVĢ 2012 S7
Kate Birzniece Gulbenes 1PII 2014 S7
Beatrise Birzniece GNVĢ 2012 S7
Annija Didrihsone- Linarde GNVĢ 2012 S7
Terēze Doņuka 1 PII 2015 S7
Denīze Dreiškena Gulbenes 2. Vsk 2012 S7
Rūta Dreiškena PII Rūķītis 2017 S7
Keita Driņķe GNVĢ 2012 S7
Ieva Griķe PII "Rūķītis" 2013 S7
Paula Groševa GNVĢ 2012 S7
Kate Mezīte PII "Rūķītis" 2015 S7
Alise Poļaka Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2016 S7
Luīze Rauza GNVĢ 2012 S7
Beāte Rone Gulbenes 3.pirmsskolas izglītī 2015 S7
Anete Teterovska GNVĢ 2012 S7
Vanesa Timule GNVĢ 2012 S7
Vanda Ušakova SK "Lejasciems" 2012 S7
Karlīna Vanaga Gulbenes 3.PII 2015 S7
Jasmīna Vinogradova GNVĢ 2012 S7
Ņina Jurciņa Daukstes 1949 Soļošana Seniores
Anta Mincane Madona 1953 Soļošana Seniores
Diāna Odumiņa Dzirksteles redakcija 1963 Soļošana Seniores
Dace Saulite Madona 1959 Soļošana Seniores
Harijs Āboliņš Gulbene 1948 Soļošana Seniori
Guntis Balodis Druviena 1946 Soļošana Seniori
Ādolfs Mičulis Gulbene 1935 Soļošana Seniori
Gunārs Rubenis Gulbene 1938 Soļošana Seniori
Irita Backa 1971 Soļošana Sievietes
Loreta Beāte Dzirkale GNVĢ 2008 Soļošana Sievietes
Inese Sirmā 1969 Soļošana Sievietes
Evelīna Vanaga GNVĢ 2006 Soļošana Sievietes
Nikola Žvirbļa Gulbenes novada BJSS 2003 Soļošana Sievietes
Patriks Dāvis Freivalds GNVĢ 2005 Soļošana Vīrieši
Liners Laizāns GNVĢ 2005 Soļošana Vīrieši
Maksims Maistruks GNVĢ 2006 Soļošana Vīrieši
Dēvids Kristapsons Gulbenes autobuss 2000 V
Flavio Nunes Matisons Runner“s club/Nike 1991 V
Ivars Poļaks Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 1973 V
Dzintars Abakoks Gulbenes KSP 1972 V tautas klase
Kaspars Kallass 1976 V tautas klase
Ernests Dambis Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2011 V10
Dāvis Dreiškens Gulbenes 2. Vsk 2010 V10
Mārcis Glāznieks SK "Lejasciems"/GBJSS 2010 V10
Deniss Grāviņš GNVĢ 2009 V10
Kārlis Kļaviņš BJSS 2010 V10
Valters Kulakovs GNVĢ 2009 V10
Adrians Laizāns GNVĢ 2009 V10
Kristiāns Miks Lapkovskis Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 V10
Valters Ločmans GNVĢ 2009 V10
Valters Matisons Gulbenes sporta skola 2009 V10
Gustavs Mezītis BJSS 2010 V10
Marsels Mezītis Gulbenes 2.vidusskola 2009 V10
Markuss Mihailovs GNVĢ 2011 V10
Artūrs Nakoskins GNVĢ 2011 V10
Krišjānis Osis Gulbenes 2.vsk 2009 V10
Rihards Pavlovs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 V10
Aleksis Pērkons SK "Lejasciems"/GBJSS 2009 V10
Marks Raģelis GNVĢ 2011 V10
Niks Ronis GNVĢ, BJSS 2010 V10
Miķelis Salmiņš SK "Lejasciems"/GBJSS 2011 V10
Dāvids Stepe SK "Lejasciems" 2011 V10
Emīls Straume Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2011 V10
Valters Tišanovs Gulbenes novada ģimnāzija 2009 V10
Rihards Tomsons Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2009 V10
Samanta Vaivare GNVĢ 2011 V10
Emīls Āboliņš GNVĢ 2008 V12
Martins Kristers Celms SK "Lejasciems"/GBJSS 2007 V12
Mārtiņš Griķis GNVĢ 2007 V12
Dāvis Groševs GNVĢ 2008 V12
Artjoms Lemešs GNVĢ 2008 V12
Maksims Pavlovs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2007 V12
Matīss Salmiņš SK "Lejasciems"/GBJSS 2008 V12
Adrians Stepe SK "Lejasciems" 2007 V12
Kārlis Strodāns Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 V12
Jānis Žagars Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2008 V12
Sandis Abakoks Gulbenes KSP 2006 V14
Artūrs Filips Igaviņš SK "Lejasciems"/GBJSS 2006 V14
Toms Kļava GNVĢ 2005 V14
Ernests Pauls Mednis SK "Lejasciems"/GBJSS 2006 V14
Valters Ozoliņš GNVĢ 2005 V14
Emīls Strodāns Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2005 V14
Renārs Žīgurs SK "Lejasciems"/GBJSS 2006 V14
Dāvis Ende Gulbenes 2.vsk 2004 V18
Gustavs Galvans SK "Lejasciems" 2003 V18
Jans Kazačenoks Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2003 V18
Lauris Lapsa Gulbenes BJSS 2002 V18
Aivars Griķis Pirtslietu darbnīca 1977 V40
Gundars Kristapsons Gulbenes autobuss 1975 V40
Jānis Circāns Viļaka 1960 V50
Inārs Supe Balvi 1963 V50
Antis Zunda 1961 V50
Ēriks Apšenieks Balvi 1953 V60
Vladimirs Kallass 1945 V60
Ādolfs Mičulis Gulbene 1935 V60
Vladislavs Ponomarenko Jaungulbene 1948 V60
Jānis Supe 1951 V60
Rinalds Baranovskis GNVĢ 2012 V7
Ralfs Briedis GNVĢ 2012 V7
Kārlis Griķis PII "Rūķītis" 2016 V7
Toms Heidemanis GNVĢ 2012 V7
Dans Ķemers GNVĢ 2012 V7
Emīls Jurciņš GNVĢ 2012 V7
Jēkabs Krēsliņš SK "Lejasciems" 2012 V7
Linards Nicmanis GNVĢ 2012 V7
Hugo Platais GNVĢ 2012 V7
Emīls Rags K.S.P. brīvā cīņa 2012 V7
Edžus Rags K.S.P. brīvā cīņa 2014 V7
Enriko Rags K.S.P. brīvā cīņa 2017 V7
Patriks Ribušs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2012 V7
Mārtiņš Ribušs Alūksnes pilsētas Bērnu un jau 2014 V7
Sandis Saveļjevs GNVĢ 2012 V7
Ronalds Strazdińš GNVG 2012 V7
Ronalds Strazdiņš GNVĢ 2012 V7
Marks Upītis GNVĢ 2012 V7