Pieteiktie dalībnieki Latvijas veterānu sacensībām riteņbraukšanā


Vārds Uzvārds Organizācija Gads Grupa Dalība
Vija Frīda Daugavpils pilsēta 1989 D30+ Krosa Solo
Elīna Kaliņina Ilūkstes novada pašvaldība 1986 D30+ Krosa Solo
Dace Demme-Vimba Kocēnu novads 1984 D35+ Krosa Solo
Iveta Kazaine Kocēnu novads 1980 D35+ Krosa Solo
Žanna Novikova Līvāni/LiVelo 1981 D35+ Krosa
Sanita Petkūna Pļaviņu novads 1980 D35+ Krosa
Olga Zile Daugavpils pilseta 1984 D35+ Krosa Solo
Santa Ābelīte Burtnieku novads 1977 D40+ Krosa Solo
Kristīne KLIEDERE Gulbenes novads 1976 D40+ Krosa Solo
Vita Ormane Līvāni/LiVelo 1977 D40+ Krosa Solo
Kaiva Pēča Kocēnu novads 1979 D40+ Krosa Solo
Aiga STRAZDIŅA Cēsu novads 1978 D40+ Solo
Aija Vignere Madonas novads 1977 D40+ Krosa
Mārīte KĀJIŅA Cēsu novads 1974 D45+ Krosa
Olga Kivrina Ilūkstes novada pašvaldība 1973 D45+ Solo
Ļubova Pavļukova Daugavpils pilsēta 1974 D45+ Krosa Solo
Žanna Škuļova RSVK 1973 D45+ Krosa Solo
Ingrīda Šmite Baldones novads 1971 D45+ Krosa Solo
Aleksandra Deņisova RSVK 1965 D50+ Krosa Solo
Ievina Lieldiena Madonas novads 1965 D50+ Solo
Anita MUIŽNIECE Gulbenes novads 1967 D50+ Solo
Valda Namiņa Ilūkstes novada pašvaldība 1968 D50+ Krosa Solo
Iveta Pastare Madonas novads 1967 D50+ Krosa
Beāta Skrūzmane Līvāni/LiVelo 1967 D50+ Krosa
Centis Zitāns Burtnieku novads 1965 D50+ Krosa Solo
Inese Zvirgzdiņa Pļaviņu novads 1967 D50+ Krosa
Ingūna EGLĪTE Cēsu novads 1964 D55+ Solo
Inguna Korņējeva Burtnieku novads 1964 D55+ Krosa Solo
Inna Šidlovska Ilūkstes novada pašvaldība 1964 D55+ Krosa Solo
Dace Saulite Madonas novads 1959 D60+ Krosa Solo
Purvinska Anita Ilūkstes novada pašvaldība 1954 D65+ Krosa Solo
Guna Linarde Ilūkstes novada pašvaldība 1953 D65+ Solo
Rasma Vīksne Jēkabpils pilsēta 1954 D65+ Krosa Solo
Alda Vulāne Jēkabpils pilsēta 1954 D65+ Solo
Emīlija Baleiša Ilūkstes novada pašvaldība 1945 D70+ Solo
Dzidra Sirve Madonas novads 1949 D70+ Krosa Solo
Baiba Lejiņa RSVK 1939 D75+ Krosa Solo
Kristīne Valtere Ilūkstes novada pašvaldība 1943 D75+ Solo
Olegs Frīds Daugavpils pilsēta 1981 K35+ Krosa Solo
Aigars KALĒJS Cēsu novads 1981 K35+ Solo
Andis Muncis Ilūkstes novada pašvaldība 1983 K35+ Solo
Māris Pētersons Burtnieku novads 1983 K35+ Krosa Solo
Gatis Penka Burtnieku novads 1982 K35+ Krosa Solo
Māris Permaņickis Kocēnu novads 1980 K35+ Solo
Gints Rudzītis Kocēnu novads 1980 K35+ Krosa Solo
Gundars Skrindževskis Ilūkstes novada pašvaldība 1983 K35+ Krosa Solo
Gatis Ziemelis Līvāni/LiVelo 1983 K35+ Krosa
Jānis Andersons RSVK 1976 K40+ Solo
Dmitrijs Andrejevs Daugavpils pilsēta 1979 K40+ Krosa Solo
Juris Galibeckis Madonas novads 1975 K40+ Krosa
Alvis Indriksons Jēkabpils pilsēta 1975 K40+ Krosa Solo
Uģis Jakubovskis Madonas novads 1975 K40+ Solo
ĢIRTS JAKUŠKA IECAVAS NOVADS 1979 K40+ Krosa Solo
ĢIRTS JAKUŠKA IECAVAS NOVADS 1979 K40+ Krosa Solo
Sentis Kārkliņš Beverīnas novads 1979 K40+ Krosa Solo
Ints Lērme Kocēnu novads 1975 K40+ Krosa Solo
Kaspars Meinuzs Pļaviņu novads 1976 K40+ Krosa
Jānis Novikovs Līvāni/LiVelo 1976 K40+ Krosa
Mārtiņš PURIŅŠ Cēsu novads 1978 K40+ Krosa
Aleksandrs Zilis Daugavpils pilseta 1977 K40+ Krosa Solo
Artis Buliņš Burtnieku novads 1971 K45+ Krosa Solo
Valdis Fiļovs Jēkabpils pilsēta 1974 K45+ Krosa Solo
Laimonis GARANČS Cēsu novads 1970 K45+ Solo
Dzintars Harkins Beverīnas novads 1975 K45+ Krosa Solo
Raitis KĀJIŅŠ Cēsu novads 1971 K45+ Krosa
Sandris Kaparkalejs Madonas novads 1972 K45+ Krosa
Nils Kazaks Baldones novads 1970 K45+ Krosa Solo
Raivis KLIEDERS Gulbenes novads 1972 K45+ Krosa Solo
Kaspars Lipskis Jēkabpils pilsēta 1971 K45+ Krosa Solo
Edgars Miglans Daugavpils pilsēta 1974 K45+ Solo
Uģis Ozols Beverīnas novads 1974 K45+ Krosa Solo
Ziedonis Pelmanis Kocēnu novads 1971 K45+ Krosa Solo
Dainis Skrūzmanis Līvāni/LiVelo 1970 K45+ Krosa
Juris Snikis Madonas novads 1973 K45+ Krosa Solo
Aldis ZELČS Cēsu novads 1970 K45+ Solo
Andrejs Ziema Kocēnu novads 1970 K45+ Krosa Solo
Ainārs Apinis Beverīnas novads 1967 K50+ Krosa Solo
Aivis Gailitis Burtnieku novads 1969 K50+ Krosa Solo
Dainis Jostsons Burtnieku novads 1965 K50+ Krosa Solo
Dzintars Kaņepējs Pļaviņu novads 1968 K50+ Krosa Solo
Imants KUBLAČOVS Gulbenes novads 1965 K50+ Krosa Solo
Uldis Lapsa Madonas novads 1966 K50+ Krosa Solo
Dzintars OSĪTIS Cēsu novads 1968 K50+ Krosa
Helmuts Polis Madonas novads 1966 K50+ Krosa
Pēteris Romanovskis Līvāni/LiVelo 1967 K50+ Krosa
Verners Vuļs Mārupes novads 1967 K50+ Krosa Solo
Centis Zitāns Burtnieku novads 1965 K50+ Krosa Solo
Raitis Zuļģis Madonas novads 1967 K50+ Krosa
Aivars Bardovskis Pļaviņu novads 1964 K55+ Krosa Solo
Agris Kalējs Valmieras pilsēta 1962 K55+ Krosa Solo
Agris Liepiņš Kocēnu novads 1964 K55+ Solo
Roberts Mālnieks Līvāni/LiVelo 1961 K55+ Krosa
Andrejs Pisarenko Individuāli 1964 K55+ Krosa Solo
Jānis Rušmanis Pļaviņu novads 1960 K55+ Krosa Solo
Pēteris Eriņš Madonas novads 1955 K60+ Krosa Solo
Vilnis Ķūrēns Madonas novads 1955 K60+ Krosa
Viktors Korņikovs Madonas novads 1954 K60+ Krosa
Sergejs Mihaļevs Jēkabpils pilsēta 1957 K60+ Krosa Solo
Arnolds Miķelsons Valmieras pilsēta 1955 K60+ Krosa Solo
Elmārs ELEKSIS Gulbenes novads 1952 K65+ Krosa Solo
Jānis Ķīsis Valmieras pilsēta 1952 K65+ Krosa Solo
Aivars Krūčis Grobiņas sporta centrs 1952 K65+ Krosa Solo
Vitauts Luberts Jēkabpils pilsēta 1952 K65+ Solo
Pēteris SEROVS Cēsu novads 1953 K65+ Solo
Valdis Andiņš Dobeles novada pašvaldība 1948 K70+ Krosa Solo
Aleksandrs Jelisejevs Ilūkstes novada pašvaldība 1949 K70+ Krosa Solo
Māris Kalve Madonas novads 1948 K70+ Krosa
Māris Ozollapiņš Valmieras pilsēta 1947 K70+ Krosa Solo
Jānis ANČS Gulbenes novads 1942 K75+ Krosa Solo
Mečislavs Bartuševics RSVK 1941 K75+ Krosa Solo
Oļģerts Belmanis RSVK 1942 K75+ Solo
Nikolajs Pušņickis Grobiņas sportacentrs 1941 K75+ Solo
Roberts Reiniks Madonas novads 1943 K75+ Krosa Solo
Romāns Saušs Daugavpils pilsēta 1933 K80+ Krosa Solo
Jānis Spārniņš Pļaviņu novads 1937 K80+ Solo